Pracownicy z Azji

Projekt Azja Team

Innowacyjna oferta skierowana do wymagających firm, które cenią solidnych pracowników w najkorzystniejszej cenie.

Jako pionierzy w Polsce szczególnie polecamy pełną rekrutację i obsługę w zakresie pozyskiwania pracowników z Azji Wschodniej. Nasza oferta w pełni dostosowana jest do potrzeb rynku i uwarunkowań prawnych oraz organizacyjnych. 

Dotychczas dostarczyliśmy do Polski ponad 2500 pracowników z Azji. Specjalizujemy się zarówno w rekrutacji pracowników fizycznych, jak i specjalistów takich jak: kucharze, ślusarze, spawacze, operatorzy maszyn produkcyjnych, szwaczki, serwisanci, elektrotechnicy, elektronicy, specjaliści branży IT i wiele innych.

Co wyróżnia naszą ofertę AZJA TEAM: 

  • bezpośrednie pozyskiwanie pracowników w krajach ich pochodzenia przez wykwalifikowany zespół ekspertów. 
  • pozyskiwanie pracowników wg precyzyjnie ustalonych kryteriów i oczekiwań Klienta (także możliwość pozyskiwania pracowników na kilka stanowisk jednocześnie w jednym procesie rekrutacyjnym)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym u wszystkich pozyskiwanych osób
  • możliwość zdalnej, bezpośredniej rekrutacji kandydatów za pośrednictwem  rozmów
    on-line
  • obsługa pracowników w Polsce przez naszych supervisorów posługujących się także ich językiem ojczystym co wpływa na jakość usług i szybkość aklimatyzacji

Co wyróżnia pracowników z Azji:

  • wysoka dyscyplina, kultura pracy oraz jakość wykonywanych usług
  • stabilność zatrudnienia i gotowość do pracy w nadgodzinach i w weekendy
  • szybka aklimatyzacja pracowników do nowych warunków zatrudnienia

Zapytaj nas o ofertę, skontaktuj się z nami!

Pracownicy z WNP

Oferty z Ukrainy i Białorusi 

Najlepsze oferty pracy tymczasowej dzięki bezpośredniej rekrutacji specjalistów do branż, które otwarte są na pracowników ze wschodniej granicy.

Oferta adresowana jest szczególnie do firm, które potrzebują pracowników na czas określony, z dużą ilością roboczogodzin tj. 200-250 h w miesiącu Specjalizujemy się w dostarczaniu zarówno pracowników bez kwalifikacji jak i wykwalifikowanych.

Naszym atutem jest bezpośrednie pozyskiwanie osób z Ukrainy jak i Białorusi. Ponad 10 letnie doświadczenie sprawia, że stawiamy na jakość oraz elastyczność współpracy. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i rekrutację kandydatów wg precyzyjnie określonych kryteriów a także pełną obsługę kadrowo-płacową, wymagane ubezpieczenia i zezwolenia oraz opiekę supervisora. 

Ponadto wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów wprowadziliśmy usługę legalizacji pobytu i pracy pracowników i kandydatów do pracy. Więcej informacji w zakładce Legalizacja

Zapytaj nas o ofertę, skontaktuj się z nami!

 

 

Pracownicy z Polski

Najlepsi specjaliści  w kraju

Dla pracodawców, którzy stawiają na polskich pracowników, działają także na rynkach sezonowych, poszukują elastycznych ofert zatrudnienia. 

Oferta szczególnie dedykowana jest dla branż, które borykają się z dużymi wahaniami okresowymi w zatrudnieniu lub prowadzą działania kontraktowe. 

Ponad 10 letnie doświadczenie sprawia, że nasza oferta jest elastyczna, dostosowana do potrzeb najbardziej wymagających klientów z branż popularnych jak również bardzo specjalistycznych.

Zapewniamy pełne doradztwo personalne i rekrutację kandydatów, a także obsługę kadrowo-płacową, opiekę supervisora, elastyczne warunki współpracy.

Zapytaj nas o ofertę, skontaktuj się z nami!