fbpx

biuro@partnerpraca.pl

Вислати повідомлення

+48 22 713 81 97

Зателефонувати

Specjalista ds. utrzymania ruchu

Chynów

30 zł brutto/ h

Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Firma PARTNER Temps Sp. z o.o. Sp. k.aktualnie poszukuje kandydatów dla klienta, który
specjalizuje się w produkcji i stosowaniu farb i lakierów do antykorozyjnego zabezpieczenia
obiektów m.in w przemyśle chemicznym, maszynowym, górnictwie, okrętownictwie,
transporcie lądowym, energetyce, budownictwie i gospodarce komunalnej.

Główne obowiązki:
-utrzymywanie ciągłości procesu produkcyjnego
-nadzór nad realizacją projektów
-aktualizacja dokumentacji technicznej
-organizacja przeglądów, konserwacji oraz napraw urządzeń produkcyjnych
-udział w komisjach odbioru technicznego
-planowanie dostaw części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
-składanie zamówień na nowy sprzęt
-współpraca na poziomie operacyjnym z firmami zewnętrznymi w zakresie napraw i
konserwacji urządzeń

Wymagamy

-dyspozycyjności w tygodniu- gotowości do pracy na trzech zmianach:
05:30 – 13:30, 06:00-14:00, 14:00-22:00
-wykształcenia technicznego (szczególnie mechaniczne lub elektryczne)
-doświadczenia na podobnym stanowisku
-mile widziane dodatkowe uprawnienia z zakresu obsługi sieci elektrycznych,
hydraulicznych, gazowych

Proponujemy

– umowę zlecenie
– pracę na stałe
– możliwość wyrabiania nadgodzin
– pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Зв’язатися з фірмою