Tel. 22 713 81 97
Fax. 22 188 15 92
ul. Jana Pawła II 9 lok. 4, 05-500 Piaseczno

Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 18:00

Napisz do nas

Masz pytania? Napisz do nas! Z chęcią na wszystkie odpowiemy.

Sylwia Burza
Kierownik Biura – Office Manager

Tel. 504 009 901
e-mail: sylwia.burza@partnerpraca.pl

Dominika Kosak
Koordynator ds. Rekrutacji / zastępca kierownika biura

tel. 500 401 351
e-mail: dominika.kosak@partnerpraca.pl

Monika Lewandowska
Asystent ds. Rekrutacji

tel. 504 119 169
monika.lewandowska@partnerpraca.pl

Kinga Matysiak
Koordynatora ds. Rekrutacji

tel. 519 133 053
kinga.matysiak@partnerpraca.pl

Magdalena Groszkiewicz
Asystent ds. Rekrutacji

tel. 516 175 697
magdalena.groszkiewicz@partnerpraca.pl

Anna Sosnowska
Asystent ds. Rekrutacji

tel. 519 133 058
anna.sosnowska@parterpraca.pl

Referencje:

Jeśli jesteś zainteresowany większą liczbą referencji, prosimy o kontakt - wyślemy Ci je.