AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ

szukasz pracowników? zobacz jak możemy ci pomóc

Co zyskasz współpracując z nami?

Poprowadzimy rekrutację według Twoich potrzeb, zredukujemy koszty. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy specjalistów oraz wykorzystaniu najnowszych technologii pokażemy Ci, że Twój proces rekrutacji nie musi być skomplikowany, długotrwały i kosztowny.

Rzetelni pracownicy

Zyskasz profesjonalne pozyskiwanie talentów oraz dostęp do bazy ponad 1500 kandydatów gotowych do podjęcia długofalowej współpracy w kraju i zagranicą.

Oszczędności

Oszczędzisz czas i zasoby w dziale HR. Zyskasz możliwość szybkiej zdalnej i bezpośredniej rekrutacji pracowników w kraju i zagranicą.

Elastyczna współpraca

Dostosujemy ofertę i zakres działań do Twoich potrzeb. Realizujemy zlecenia na terenie kraju i Europy. Specjalizujemy się w dostarczeniu niewykfalifikowanych pracowników.

Współpraca z ekspertami

Zyskasz dostęp do naszej bazy wiedzy oraz ekspertów z którymi współpracujemy. Posiadamy przedstawicielstwa w Ukrainie, Białorusi, Rumunii, Indiach, Nepalu i na Tajwanie.

Nasza Oferta

Prowadzimy działania i posiadamy przedstawicielstwa w Ukrainie, Białorusi, Rumunii, Indiach, Nepalu, Dubaju, Hong Kongu i na Tajwanie

Outsourcing HR

Poprowadzimy działania HR w zakresie rekrutacji zarówno ciągłej jak i celowej/okresowej.

Outsourcing kadr i płac

Poprowadzimy działania działu kard i płac.

Legalizacja

Zalegalizujemy zatrudnienie pracowników (oświadczenia, zezwolenia, karty pobytu)

Obsługa prawna

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dotyczące dostosowań i zmieniających się uwarunkowań na rynku pracy

Pomoc dla obcokrajowców

Zapewniamy pomoc w zakresie innych aspektów życia codziennego pracowników z zagranicy. np. adaptacja, zakwaterowanie, wyrobienie numerów NIP i PESEL, karty pobytu, obywatelstwo, konta bankowe