• Pracownik produkcji w rozbiorze kurczaków

    5000 zł netto

    Szczecin

  • Odzewać się
  • Opis stanowiska

    Zakres obowiązków

    rozbiór i odkostnianie kurczaków
    czyszczenie mięsa
    krojenie skrzydełek
    zawieszanie żywej przynęty
    pakowanie produktów

    Grafik

    240 godzin miesięcznie, 12-godzinne zmiany dzienne

    Opis

    Zapraszamy do dołączenia do zespołu naszych pracowników w fabryce Drobimex - jednym z największych polskich przedsiębiorstw produkujących wyroby drobiowe!
    Historia firmy Drobimex sięga ponad 70 lat, produkty dostarczane są na rynek krajowy oraz na eksport. Jest to możliwe dzięki najwyższym standardom i nowym technologiom stosowanym w produkcji, a także sprzyjającej atmosferze pracy i zgranemu zespołowi pracowników z różnych krajów, którzy pracują w przedsiębiorstwie od kilku miesięcy do kilku lat.
    Jaki jest sekret atrakcyjności Drobimexu dla pracowników?
    Przede wszystkim jest to szczegółowy system szkoleń dla nowych pracowników, równe traktowanie i tolerancja wobec przedstawicieli różnych krajów i kultur. Pracę tutaj może otrzymać niemal każdy kandydat, który spełnia minimalne wymagania medyczne i jest skłonny przestrzegać wewnętrznych przepisów pracy. Sposób pracy może mile zaskoczyć wielu znających się na branży mięsnej.
    Dzięki wysokiemu stopniowi automatyzacji skomplikowane i nieprzyjemne operacje są minimalizowane lub eliminowane – rozbiór drobiu odbywa się automatycznie, pracownicy monitorują jakość automatycznych procesów oraz wykonują końcowe operacje czyszczenia i pakowania produktów. Dużą zaletą pracy w fabryce jest wielojęzyczność – procesy zarządzania i dokumentacja są tłumaczone na język ukraiński, rosyjski i angielski. Dzięki temu możesz podjąć pracę nawet bez znajomości języka polskiego, co często stanowi barierę nie do pokonania dla obcokrajowców przybywających do Polski. Nasza firma z kolei zapewnia pracownikom atrakcyjne warunki mieszkaniowe w domach i mieszkaniach, dostęp do infrastruktury miejskiej oraz wygodny dojazd do pracy. Koordynator firmy towarzyszy pracownikom od pierwszego dnia pracy, pomaga w załatwieniu formalności związanych z legalizacją oraz w sprawach codziennych. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto przyjechać do pracy w Polsce i czy możesz znaleźć tu bezpieczne zatrudnienie na jasnych, nieskomplikowanych warunkach pracy, to ta oferta z pewnością będzie Ci odpowiadać.

    Zadzwonić:

  • Oferujemy

    Żywienie

    Gorące posiłki w pracy za 50% kosztów

    Zakwaterowanie

    Dodatek noclegowy +2,00 zł netto za godzinę

    Stawka

    23,50 zł brutto za godzinę